Free Hidden Object Games - 224

Android için Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 35 MB
  • Sürüm 20.0.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici PlayHOG
Free Hidden Object Games - 224 oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyerek renkli yapıda tasarlanmış ve oldukça eğlenceli bir gizli nesne bulma oyununa sahip olabilir ve dilediğiniz her an bu oyunun keyfini çıkara

Free Hidden Object Games - 224 oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyerek renkli yapıda tasarlanmış ve oldukça eğlenceli bir gizli nesne bulma oyununa sahip olabilir ve dilediğiniz her an bu oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Free Hidden Object Games - 224 oyununda eğlenceli bir çiftlikte oyunun sizden istediği bazı gizli nesneleri bulmaya çalışacaksınız. Oyunda birbirinden eğlenceli tam 10 seviye bulunuyor. Her bir seviyede de 40 adet bulunmayı bekleyen gizli nesne bulunuyor. Tüm seviyelerin toplamında tam 400 adet gizli nesne bulmanız gerekiyor. Ancak bu nesneleri bulabilmek sandığınız kadar kolay olmayacak. Bunu başarabilmek için dikkat yeteneğinizin çok kuvvetli olması gerekiyor. Eğer bu konuda kendinize güveniyor iseniz ve gizli nesne bulma oyunlarına bayılıyor iseniz, mutlaka bu eğlenceli oyunu denemelisiniz.

Kolay kullanım özelliğine sahip olması sebebi ile her yaş grubuna ait olan oyun severlerin rahatlıkla oynayabileceği ve sizi kendine bağımlı yapabilecek bu eğlenceli gizli nesne bulma oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Free Hidden Object Games - 224 indir